Aile Dizimi
 Aile Dizimi

      Aile dizimi kuantum düşünce çalışmalarında kullanılan etkili bir tekniktir. Çalışma bir enerji ve grup çalışmasıdır ve etkileri ruhsal boyutta görülür. Ailemizin ruhsal köklerine yolculuk yaparız.

      Hepimiz hayatımızda sıkıntılar, kilitlenmeler, tıkanıklıklar… yaşıyoruz. Bunlar hem bizim farkında olmadığımız olumsuz inanç kalıplarımızdan hem de aile atalarımızdan (anne ve baba tarafları) bize aktarılan inançlardan, enerjilerden, korkulardan, rol karışıklıklarından, ifade yetersizliklerinden,  ya da ailedeki bir birey ile özdeşleşmemizden kaynaklanmaktadır. Hem anne tarafından hem de baba tarafından ve onların atalarından çeşitli duygu ve enerji aktarımları DNA’lar aracılığıyla aynı genler gibi bize miras kalmakta ve bizim hayatımızı da etkilemektedir. Aile dizimi ile tüm bu olumsuz etkilerden özgürleşmek mümkündür.

 • Hayatınızda hep aynı kalıplar, olaylar tekrar ediyorsa
 • Hep de “……. Benim başıma gelir” diyorsanız
 • Maddi sıkıntı yaşıyorsanız
 • Kalıtımsal bir hastalığınız varsa
 • İlişkilerinizde hep aynı sorunları yaşıyorsanız
 • Ailenizde kürtaj, düşükler, erken ölümler ve intihar varsa
 • Adınız bir aile büyüğünüzün adıyla aynıysa
 • Aile büyükleri göçler, savaşlar, kayıplar, dışlanmışlıklar yaşamışsa
 • Ailede cinayet varsa
 • Ailede unutulmuş, dışlanmış kişiler varsa
 • Aile hikayesi içinde evlatlık alma verme varsa; “

Aile Dizimi” bu konularda enerji açılımı ve durum düzelmesi sağlar.

      Atalarımız ve ailemiz bugünkü hayatımızın şekillenmesinde büyük rol oynar. Genetik olarak sadece hastalıkları değil, hastalıkların esas nedeni olan inançları ve negatif duygu enerjileri de bize miras kalır. Hayatımıza çektiğimiz hastalıklarda, mutsuzluklarda, başarısızlıklarda, parasızlıklarda… bu kayıtlarımızın imzası vardır ve biz onları keşfedip, fark edip değiştirmedikçe de bir kalıp olarak hayatımızda tekrar edip duracaktır. Değişim ve gelişim ise bu inançların, enerjilerin ve aktarımların açığa çıkması ve çözülmesiyle gerçekleşir. Açığa çıkmamış her duygu bize ve çözülmediği takdirde gelecek nesillerimize miras kalır.

     Aile dizimiyle aile köklerimize yolculuk yaparak, atalarımızdan ve aile üyelerinden üstlendiğimiz bize ait olmayan enerjileri, yükleri, rolleri, sorumlulukları onlara geri vererek özgürleşmemiz sağlanır. Çalışma esnasında problem konu ve kişiler için temsilciler seçilir ve kolektif bilinçaltından gelen bilgiler ve duygularla tıkanıklık yaratan sorun bulunur ve çözülür.

     Eğer aile içinde şiddet, intihar, cinayet, düşük, ana baba rollerinde karışıklık ya da aile bireyleriyle özdeşleşme gibi bir sebeple aile sisteminde bir bozulma veya aile sıralamasında bir kopma olursa, bundan aile fertlerinin hepsi, hatta gelecek kuşaklar da etkilenmektedir. Yapılan Aile Dizimi çalışmasıyla bozulan bu enerjiler dengelenmekte ve enerjiler çözülmektedir.

     Aile dizimiyle enerji ve ruhsal boyutta çalışma yapılır. Geçmiş deneyimler temsilciler tarafından tekrar yaşatılarak, ortaya çıkarılır ve enerjinin, duygunun açığa çıkmasıyla enerji dengelenir. Böylece aile büyüklerinden üstlendiğimiz bize ait olmayan her türlü duygu, enerji ve inançtan özgürleşerek istediğimiz mutluluğa, sağlığa, başarıya… kavuşabiliriz. Bize ait olmayan tüm bizi engelleyici inançlardan, enerjilerden kurtulabiliriz.

    Aile dizimi ailemizden gelen miras enerjiler yüzünden yaşadığımız tıkanıklıklar üzerinde çok etkilidir. Bununla beraber dizim çalışmaları ilişkiler, para, sağlık ya da problem yaşanan herhangi bir konuyla veya kişiyle ilgili olarak da yapılabilir.

    Bu çalışmada dizimi yapılan kişi kadar çalışmaya katılanlar da şifalanır. Çekim yasasından dolayı temsil ettikleri kişi ile aralarında mutlaka ortak bir enerji ya da duygu olduğundan hem katılımcı, hem dizimi yapılan danışan hem de diğer temsil edilen kişiler üzerinde rahatlama ve şifalanma hissedilir.

Tüm bunlarla beraber aile dizimi çalışması tıbbi teşhis ve tanı ya da tedavi yerine geçmez.

 

Özellik SIRA =
Özellik Tür =
Her Hakkı Saklıdır © 2013 YıldızKaracasoY
Web Tasarım: AdaNET